Jdi na obsah Jdi na menu
 


nd2013-3

Našli domov 2013 - strana 3

strana 1, strana 2

Rusty

statný starší rottweiler, který byl odchycen v Březinách. Místo obojku měl autopás a k němu přidělané lano. Rusty je vyhublejší, pokulhává na pravou zadní. Dle stavu pravděpodobně někde hlídal a je zvyklý venku. K lidem je v pohodě. Vrátil se ke svému majiteli.

Rob

štěně křížence, pes, nalezený v Tovární ulici v Děčíně 32. Je to klasické štěně. Bude pravděpodobně středního vzrůstu. Našel nový domov v Děčíně.

Lukášek

mladý kocourek, nalezený u ZŠ Vojanova. Na krku má antiparazitní obojek. Je velmi hodný, snad se jen někomu zaběhl. Našel nový domov v Děčíně.

Albert

Albert je hezounký kříženec menšího vzrůstu, 1 rok, výška 38 cm. Albert se už rozkoukal, je to veselé, hravé a temperamentní šídlo. Albert se údajně potuloval 22. 3. před Albertem na Kamenické ulici. Není čipovaný a byl bez obojku. Neznáte ho někdo? Nemusí být z Děčína, ale i z okolních obcí, např. Ludvíkovic atd. Budeme rádi za každou informaci. Našel domov v Ústí nad Labem.

Marta

krásná, mladá kočička, nalezená v Krokově ulici, kde se objevovala ve sklepě. Marta je hodná a mazlivá, bude kastrovaná. Našla domov v Děčíně.

Vanda

Vanda je drobné štěně křížence pudla, 3 měsíce staré, údajně nalezené na kraji lesa pod Maxičkami. Je čistá, veselá a hravá, prostě klasická pudlí povaha. Našla domov v Děčíně.

Karel

Karel je krásný mourek, nalezený v Boleticích. V jednom oku má poškozenou rohovku, asi po úraze. Karel je kocourek, který hlasitě vyžaduje pozornost a velmi rád se mazlí. Je čistotný. Bude bezva kámoš. Našel domov v Ústí nad Labem.

Kirk

štěně křížence labradora, 4 - 5 měsíců. Kirk bude velkého vzrůstu, potřebuje kvalitní krmení a kloubní výživu pro zdárný růst. Byl odchycen v Bynově. Je veselý, hravý a mazlivý. Našel domov v Benešově nad Ploučnicí.

Maki

mlaďounká micka, nalezená v zahrádkách v Březinách. Je moc hodná, mazlivá a je to taková hračička. Určitě se s ní nebudete nudit. Našla domov v Děčíně.

Chán

Chán z Březin je nádherný, 7 kilo vážící britský kocour, nalezený v Březinách za panelákem. Je mazlivý, čistotný. Není kastrovaný. Snad se majitel ozve. Našel domov ve Vísce pod Lesy.

Kuba

mladý pejsek bígla nalezen v Jílovém u Děčína ve Školní ulici. Je to přítulný a kontaktní pes. Vrátil se ke své majitelce.

Riga

Riga je velmi pěkná fena belgického ovčáka, 1-2 roky, 48 cm. Byla odchycena u hotelu Pošta v Děčíně. Byla vystrašená z prostředí a situace, ve které se ocitla. Ale už se otrkala a mazlila se. Není tetovaná, čipovaná, ani neměla obojek. Riga je velice bystrá a temperamentní, baví ji aportování míčků. Našla domov v Děčíně.

Arnošt

štěndo křížence ovčáka zajímavého zbarvení. Byl nalezen ve Šluknově. Je vyhublý, potřebuje dostatek kvalitního krmení a bude z něj velmi pěkný pejsek. Našel domov v Děčíně.

Věruška

Willy je krásný, 2 roky starý německý ovčák. Je velmi temperamentní, s lidmi velmi dobře vychází. Bude ideální společník k domu s dobře oplocenou zahradou a odrostlými dětmi. Hodí se i dalšímu výcviku. Pouze do dobrých podmínek! Kontakt je pro vážné zájemce k dispozici na útulku. Našla domov v Děčíně.

Adam (Chlup)

U nás dříve Chlup, nyní Adam, je kříženec knírače, který byl adoptován z našeho útulku před několika lety. Jeho panička bohužel zemřela, a tak Adam je opět u nás v útulku. Je mu 9 let. K cizím je plachý, ale jak se seznámí, je v klidu. Byl zvyklý v bytě, umí chodit na vodítku, sice manipulace se mu nelíbí, ale dá se s ním vyjít. Byl by ideální ke starší paní, které bude dělat společníka. Nepotřebuje moc pohybu a je nenáročný. Umřel.

Dája

fenka křížence jezevčíka, 6-9 měsíců stará, výška 28 cm, odchycená společně s Rózou ve Verneřicích - Loučkách. I ona je mazlík, milá a temperamentní. I ona ale nemá ráda kočky. Našla domov v Ústí nad Labem.

Don

mladý výmarský ohař, odchycen v Huntířově, kde vlezl cizím lidem do auta a pouštěl na ně hrůzu. Vrátil se ke svému majiteli.

Róza

Róza je mladá fenka křížence špice a jezevčíka. Byla společně s Dájou odchycena ve Verneřicích - Loučkách. Róza měla na krku zelený popruhový obojek. Je pohodová, veselá a mazlivá, ale nemá ráda kočky. Je to mladice, jsou jí 1 - 2 roky, výšku má 33 cm. Našla domov ve Veselém.

Dášenka

byla vrácena z adopce, protože vyrostla více, než si představovali a je moc temperamentní. Jsou jí 4 měsíce. Je to veselé a hravé zvířátko. Našla domov v Jeseníkách.

Pipin

4letý kříženec jezevčíka. Byl nalezen v Jiříkově a odtud také přivezen. Je trošku vylekaný z nového prostředí, ale veterinární prohlídka proběhla bez problémů, nechá se hladit a není agresivní. Je jen hodně vyhublý, tak ho pomalu rozkrmujeme. Našel domov v Ludvíkovicích.

Monika

asi 4 roky stará číča, nalezená v Dobkovicích, Je velmi hodná a klidná. Majitele známe, ale změnil bydliště, tak doufáme že se dohledá. Našla domov v Děčíně.

Dita

štěně, fenka křížence, 6 měsíců, odchycená v arálu Sempry pod útulkem. Nějaký zmetek tam pravděpodobně vyhodil fenu se štěnětem, prý se tam pohybují delší dobu. Štěndo se podařilo odchytit, ale matka dnes nebyla vidět, je velmi plachá. Doporučujeme ho také k rozumným odrostlým dětem. Našla domov v Plzni.

Milo

1 rok starý kříženec jack russell teriéra a jezevčíka, 32 cm. Zpočátku na cizího dělá bubáky, ale rychle se otrká a je velký kámoš. Má temperament teriéra, proto ho doporučujeme k aktivním lidem. Je vhodný do bytu pro svou krátkou srst, ale pro svůj temperament by se hodil i k domu se zahradou, kde se dosyta vyřádí, ale spinkat bude v teple doma. Je to také výborný hlídač. Doporučujeme ho také k rozumným odrostlým dětem. Našel domov v Ústí nad Labem.

Merlin

štěndo křížence knírače, nalezené u koupaliště na Starém Městě. Merlin byl bez obojku, nečipovaný. Je to hravé a milé mimi. Našel domov v Ústí nad Labem.

Lilly

asi roční, již kastrovaná kočička, byla společně přivezena s Bobem z lokality Sněžník. Zatím se rozkoukává. Našla domov v Rumburku.

Tomášek

krásný kocour, odchycený v Jílovém u Děčína. Je to velmi klidné a pohodové zvíře. Je mu 4 - 5 let. Našel domov v Děčíně.

Patrik

mladý kříženec, 8-9 měsíců, 48 cm, který byl odchycen na Východním nádraží v Děčíně. Měl dva obojky - kožený hnědý a odblešovací. Je to odrostlé štěně, veselé, temperamentní a hravé, mazel. S pejsky se chce kamarádit. Bude vhodný k domku se zahradou, do bytu k aktivnímu člověku. Našel domov v Děčíně.

Maxim

jorkšír, pes, 30 cm. Dovezli ho z Dolní Poustevny, kde se 15.2. nalezl. Je zatím trošku vykulený z nového prostředí Našel domov v Huntířově.

Maxim

kříženec kokra, 1 - 2 roky, výška 37 cm, odchycený v zahrádkářské kolonii v Děčíně 27. Je mazlivý a milý. Samozřejmě není čipovaný a byl bez obojku. Našel domov v Libouchci.

Čenda

Čenda je roční, velmi pěkný a mohutný kříženec labradora. Byl uvázaný u restaurace v Dolním Žlebu s omluvným listem, že jej neznámý majitel nemůže mít. Čenda je mazlící a vítací, bude ideální na velkou zahradu k domečku. Našel domov v Děčíně.

Cilka

nalezena V Huntířově, kde ležela promrzlá a hladová u školy. Je to již postarší dáma. Povahově velice milá. Cilka je stará 10 let, vysoká 35 cm. Cilka je ve velmi špatném stavu, uvidíme zda se zmátoří. Bohužel se její stav zhoršil, byla provedena eutanazie.

Mikeš

krásné kotě, nalezené v Děčíně. Je to veselý skřítek, rád si hraje a mazlí se. Nudit se s ním určitě nebudete. Našel domov v Krásném Březně.

Ogar

obrovský kocour, který byl nalezen v Děčíně u Kokosu. Je čisťounký, kastrovaný a udržovaný. Doufáme, že se jen zaběhl. Je to opravdu mohutný a mazlivý kocour. Našel domov v Děčíně.

Blažena

asi 1/2roční kočička. Byla nalezena 28. 11. 2012 v Jílovém. Je velmi hodná a mazlivá. Našla domov v Ústí nad Labem.

Ir

krásný, 8 měsíců starý kříženec. Je velmi temperamentní, bystrý a živý pes. Bude ideálním společníkem k domu se zahradou, kde se pořádně vyřádí. Ir by byl ideální na různé psí aktivity. Našel domov v Ústí nad Labem.

Fousek

9 let starý kříženec jezevčíka, 30 cm. Byl odchycen na Ústecké ulici. Majitele známe, ale bohužel se ho nepodařilo dohledat, změnil adresu. Fousek je velmi hodný a příjemný pejsek, hodí se do bytu. Našel domov v Děčíně.

Bára

3 až 4 roky stará, již kastrovaná kočička. Byla k nám přivezena z Jiříkova. Je velmi mazlivá. Našla domov v Děčíně.

Ramada

statná fena křížence ovčáka, výška 69 cm, věk 3, 5 roku, odchycená společně se svým štěnětem ve Šluknově. Není podvyživená. Na vodítku umí chodit, k lidem je vstřícná a ráda se mazlí. Je temperamentní, je vhodná k domku se zahradou. Ramadu nám vrátila osvojitelka z důvodu stěhování. Miluje děti, ráda aportuje a svou rodinu si dobře ohlídá. Není ale vhodná k ostatním psům ani k jinému zvířectvu. Protože byla v útulku dlouho a nepodařilo se nám ji umístit, přijali jsme nezištnou pomoc útulku Kralupy a byla převezena tam v naději, že v jiné lokalitě blízko Prahy, se podaří jí najit nový domov. Našla domov v Dolních Beřkovicích.

Týna (Asta)

mladá fenka křížence ovčáka, 1 rok, 48 cm, odchycená v Děčíně 33. Zatím je malinko bojavá, ale rozkouká se. Pokud ji někdo poznáte, napište nám, prosím. Při každé změně je trochu vyplašená, ale rychle si zvykne. Týna je docela bystrý hlídač, ve výběhu přiběhne na zavolání. V novém prostředí si rychle zvykne, s pejsky je snášenlivá. Dáte jí někdo šanci? Je to odrostlé štěndo, momentálně bydlí v kotci se sedmiměsíční Betynou a jsou v pohodě. Rve nám srdce, že štěňata a mladí pejci, kteří mají poznávat život a učit se v něm žít, tráví nejkrásnější věk za mřížemi čekáním na toho pravého pánečka. Žádný pes si nezaslouží trávit život v útulku, ať je to sebelepší útulek a ti nejhodnější ošetřovatelé. Teplo domova, společnost rodiny a pohlazení, se nedá ničím nahradit. Od lidí jsme se dozvěděli, že v původním domově se fena jmenovala Asta. Protože byla v útulku dlouho a nepodařilo se nám ji umístit, přijali jsme nezištnou pomoc útulku Kralupy a byla převezena tam v naději, že v jiné lokalitě blízko Prahy, se podaří jí najit nový domov. Našla domov v Praze 6 - Suchdole.

Betyna

7měsíční štěně křížence, 45 cm. Majitelka ji už nechce. Betyna je plašší povahy, ze strachu dle majitelky štěká na lidi, kola a auta. V útulku je Betyna pár hodin, bojí se nás zatím, ale neštěká, ani se agresivně neprojevila. Myslíme si, že se Betynce moc nevěnovali při socializaci, proto takto reaguje. Je to ale štěně, při dobré vůli, častém kontaktu se vším, co nás obklopuje a laskavém přístupu, z ní bude normální pejsek. Na děti je Betynka prý zvyklá. Začíná být kontaktní, ráda se mazlí a ráda chodí s dětmi na procházky, dobře chodí na vodítku. Protože byla v útulku dlouho a nepodařilo se nám ji umístit, přijali jsme nezištnou pomoc útulku Kralupy a byla převezena tam v naději, že v jiné lokalitě blízko Prahy, se podaří jí najit nový domov. Našla domov v Poděbradech.

Vont

Vont je mladý kříženec jorkšírka, 1 - 2 roky, 28 cm, stále straší, ale po chvilce se rozkouká a začne poskakovat a blbnout jak tryskomyš. Připadá mi, že to vrčení má na úvod svého image. Byl nalezený přivázaný na autobusové zastávce v Libouchci - směr Tisá. Měl pěkné kšíry i obleček, kviz fotka. Prosíme, pokud někdo poznáte pejska a jeho výstroj, ozvěte se. Protože byl v útulku delší dobu a nepodařilo se nám ho umístit, přijali jsme nezištnou pomoc útulku Kralupy a byl převezen tam v naději, že v jiné lokalitě blízko Prahy, se podaří mu najit nový domov. Našel domov v Kladně.

Kai

starší kříženec, 8-9 let, 24 cm, pravděpodobně jezevčíka s čivavou. Byl nalezen 2. 2. 2013 ve Šluknově. Je trošičku vystrašený, ale brzy si zvykne a bude z něj pohodový mazel. Měří 24 cm a váží 5 kg. Byl pravděpodobně zvyklý v bytě. Je malinko opatrný, ale jinak po seznámení kontaktní, doporučujeme jej klidně ke staršímu člověku, Kai bude vděčný za pobyt v teple a bytě. Díky jeho velikosti ho zvládne i senior. Protože byl v útulku delší dobu a nepodařilo se nám ho umístit, přijali jsme nezištnou pomoc útulku Kralupy a byl převezen tam v naději, že v jiné lokalitě blízko Prahy, se podaří mu najit nový domov.

Erik

roční kříženec jezevčíka, 29 cm, který byl nalezen a přivezen ze Šluknova. Je to mazlivý a vstřícný pejsek, veterinární prohlídka mu vůbec nevadila. Erik je jinak velmi pohodový, velmi rád se proběhne. S ostatní pejsky se celkem snáší. Našel domov v Děčíně.

Sára

necelý rok stará fenka křížence ovčáka, nalezená ve Františkově nad Ploučnicí, kde se pohybovala na silnici. Je moc hodná a milá, temperamentní, prostě štěně. Výšku má 49 cm. Bude ideální společnice do rodiny, nejlépe k domku se zahrádkou. Byla vrácena, protože údajně žárlila na nejmladší dítě. Našla domov v Děčíně.

Aimee

1 rok, narozena 27. 12. 2011, výška 55 cm, byla nalezena v Boleticích v ulici Vítězství. Na krku měla kožený pardálí obojek se jménem a datem narození. Je velmi vyhublá, avšak kontaktní a mazlivá, temperamentní. Je to správná hračička, hned jak nějakou hračku najde, uzme jí a hraje si. Miluje aportíky, perfektně používá nos při jejich hledání. Krásně je umí přinést a podat i do ruky. Dnes byla puštěna se psem, a vše bylo naprosto bez problémů, hraje si, běhá, pokud jí už pes neúměrně otravuje, tak si umí zjednat klid, aniž by kousla. Má opravdu dobrou povahu, bude ideální pro aktivního člověka, který bude rozvíjet její schopnosti a šikovnost. Našla domov v Lovečkovicích.

Sára

Sára je drobná fenka křížence, 9 let, 32 cm, kterou do útulku dala majitelka z rodiných důvodů. Sára je velmi milá a hodná, má ráda lidi i děti. Je zdravá jak rybka, temperamentní, že si každý myslí, že je to štěně. Doporučujeme ji k domečku se zahradou. Našla domov v Rumburku.

Vít

necelých 11 let starý kříženec jezevčíka, 26 cm. Před lety byl adoptovaný v našem útulku. Dělal společníka starší paní, ta ale, bohužel, před 2 dny zemřela. Vít je velice hodný, klidný, nenáročný. Byl zvyklý v bytě. Na dědulu Víta se usmálo to největší štěstí, dožije v teplíčku na gauči v Jičíně u moc hodných lidí.

Ambrož

mladý kříženec knírače, 1 rok, 46 cm, který byl nalezený údajně na Kamenické ulici u večerky. Ambrož se velmi rychle aklimatizoval, stalo se z něj veselé vítací zvířátko, které si rádo hraje, denně chodí s dětmi na procházku. Miluje pohyb, proto bude vhodný adept k domu se zahradou, nebo sportovně založenému člověku. Našel domov v Děčíně.

Monty

krásný, roční kříženec retrívra, nalezený v Povrlech. Monty je velmi podvyživený, budeme ho muset pomalu rozkrmovat, aby to jeho organismus zvládl. Neměl obojek, ani neí čipovaný. Našel domov v Ústí nad Labem.

Gája

fenka dalmatina, 5 let, 51 cm, je to matka Grétky. Společně se delší dobu potulovaliy. I Gája je kontaktní a mazlivá. Vzhledem ke své krátké srsti budou obě vhodné do bytu. Našla domov v Děčíně.

Bob

asi roční kocourek, který byl přivezen z lokality Sněžník. Z počátku odtažitý, posléze velký mazel. Našel domov v Děčíně.

Aranka

měsíce, fenka křížence německého ovčáka nalezena u krámku v ulici Jiřího z Poďěbrad, je to hravé a přítulné štěndo. Našla domov v Benešově nad Ploučnicí.

Filip

krásný, asi 6 měsíců starý kocourek, který byl nalezen v Benešově nad Ploučnicí. Je to mazel, bude vhodný do bytu i ven. Našel domov v Děčíně.

Eliška

krásná, velmi kontaktní kočička, byla nalezena v Riegrově ulici, schoulená pod autem. Našla domov v Děčíně.

Tosca

kříženka rotvajlera, 3 měsíce, byla přivedena nálezcem, který ji našel u Kauflandu před zimním stadionem v Děčíně. Tosca je klasické hravé a mazlivé štěndo. Našla domov v Arnolticích.

Matouš

kříženec špice a ovčáka, nalezený v Benešově nad Ploučnicí. Výšku má 53 cm, věk 3 - 4 roky. Na krku měl kožený hnědý obojek. Matouš je naprosto pohodový, jen tak ho nic nerozhází. S fenkami a některými pejsky se snese. Děti ani cizí lidi mu nevadí, miluje každodenní procházky. Jako strávník je nenáročný. Nový páneček musí počítat s pravidelnou údržbou jeho srsti. Našel domov v Ústí nad Labem.

Dex

mladý kříženec belgického ovčáka, věk 2 roky, výška 55 cm. Je vyhublý, potřebuje kvalitní krmení. K cizím je v první chvíli opatrný, ale neútočí, spíše si nevšímá než se rozkouká. Dex byl nalezen na Lesné a údajně se pohyboval 2 dny i okolo Boletic. Vrácen z adopce, sám na zahradě v kotci neustále štěká, potřebuje pánečka, který je doma. V kotci se mu moc nelíbí. Našel domov v Litoměřicích.

Robin

štěně křížence, patrně labradorského retrívra a německého ovčáka, pes. Byl nalezen v Plzeňské ul. v Děčně. Je to hravé štěndo, které bude většího vzrůstu. Našel domov v Děčíně.

Kalinka

nalezena 17. 1. u Tesca v Děčíně 5. Zatím je trochu bázlivá, ale až si zvykne, bude z ní veliký mazel. Našla domov v Benešově n. Pl.

Ben

temperamentní, 3 roky starý kříženec maďarského ohaře, nalezený na Kamenické ulici s náhubkem. Výška 56 cm. Ben je velmi hyperaktivní, spíše nevychovaný. V kotci se mu moc nelíbí, teskní. Ben se již zklidnil, ale je to pes nabitý energií. Potřebuje hodně a hodně pohybu. Rád si hraje, mazlí se a moc ho baví aportování. Ben je kastrovaný, k cizím psům není agresivní, s fenou by se v pohodě snesl. Je to mistr šplhu, takže nový majitel bude muset mít řádný plot. V útulku pobývá nejdéle ze všech psů. Našel domov v Benešově nad Ploučnicí.

Zorka

krásné štěndo křížence, 4 měsíce, nalezené v Březinách. Je to veselé, hravé štěně, které bude potřebovat pravidelnou péči o srst. Našla domov v Děčíně.

Laty

mladá mourovatá kočička, nalezena v ulici Teplická. Neposedná, hravá a mazlivá rošťanda. Našla domov v Ústí nad Labem.

Greta

4 měsíce, krásné štěně křížence dalmatina. Byla nalezena v Jiříkově, společně se svojí mamčou Gájou. Údajně se potulovaly spolu delší dobu po Filipově. Grétka je mazel a hravá. Našla domov u Plzně.

Verdell

1 rok, 53 cm, velmi pěkný, zajímavě zbarvený kříženec ovčáka. Byl odchycený v Chřibské. Je mladý, hravý a temperamentní. Vrátil se zpět k majiteli.

Dayna

štěně křížence labradora, sestra Darling, byla nalezena se svojí sestrou v lesoparku Kvádrberg. Odhadem jsou jí 3 - 4 měsíce. Bude většího vzrůstu, váha se nyní blíží k 10 kg. Našla domov v Děčíně.

Kim

Mladý kříženec střední velikosti, 2 roky, 45 cm. Je to pohodový, temperamentní pejsek, který už nevyroste. Byl nalezen 22. 12. 2012 ve Šluknově. Rád se mazlí a je velmi milý a příjemný. Našel domov v Děčíně.

Žanetka

dříve Žemlička, je tříletá kočička z našeho útulku. Majitel se odstěhoval z původního místa bydliště a už o ni nejeví zájem, proto je k adopci. Našla domov v Děčíně.

Darling

štěně křížence labradora, sestra Dayny, byla nalezena se svojí sestrou v lesoparku Kvádrberg. Odhadem jsou jí 3 - 4 měsíce. Bude většího vzrůstu, váha se nyní blíží k 10 kg. Našla nový domov v Ústí nad Labem.

Kara

asi 4 měsíce stará fenka křížence, nalezená v Zámecké ulici. Je tu druhý den a nikdo ji nepostrádá. Je to temperamentní a hravé štěně, bude střední velikosti. Našla domov v Děčíně.

Marco

krásný, statný labrador, který byl odchycen v Březinách. Pravděpodobně se jen zaběhl. Není čipovaný, na krku měl popruhový, tmavě červený obojek s kovovou přezkou. Vrátil se ke svému majiteli.

Barborka

byla nalezena spolu s Mikulášem v krabici u panelového domu v Bynově. Trošku se bojí, ale až se rozkouká, bude to mazlítko. Našla domov v Děčíně.

Agáta

letitý necelé 2 roky stará fenka německého ovčáka, výška 54 cm. 25.10. - Agáta nás už vítá, mazlí se, chce si hrát. Trénuje se manipulace, která je ještě stále problematická, té se Agáta ještě bojí. Byla odchycena v ulici Na Pískách. Nechá se pohladit, chodí na vodítku. Bojí se ale většího nátlaku a manipulace. Pokud člověku uvěří a zvykne si, bude na něm velmi závislá. Našla domov v Lounech.

Arnošt

letitý kříženec střední velikosti. Na krku měl hnědý kožený obojek. Špatně vidí a slyší, je zmatený. Na břiše má větší stopkovitý nádor. Na Štědrý den jej hasiči vytáhli z potoka ve Františkově nad Ploučnicí, ale mohl připlavat i z jiné obce. Hledáme akutně majitele tohoto pejska, pokud jej někdo poznáte, prosím napište nám. Vrátil se k majitelům.

Darja

fenka křížence. Dnes v ranních hodinách byla nalezena v Markvarticích, porazilo ji auto. Fenka je asi středního věku, na krku měla hnědý kožený obojek. Není čipovaná. Hledáme akutně jejího majitele! Fenka po útazu ochrnula, po třech došlo ke zhoršení zdravotního stavu, nepila, nežrala. Byla uspána.

Rocky

mladý kříženec staforda a možná i bígla. Byl nalezen v Chřibské. Byl bez obojku, nečipovaný. S lidmi je v pohodě. Vrátil se domů díky našemu Facebooku, kde si ho našel jeho majitel.

Šimon

kříženec menšího vzrůstu, výšky 31 cm. Byl nalezen v Benešově nad Ploučnicí. Na krku měl starý bleděmodrý obojek. Je mu 1 rok. Našel domov v Děčíně.

Škvarka

5 měsíců stará číča, správná dračiče. Jen tak se nekamarádí, tváří se, že vás chce zakousnout, ale jen straší. Nechá se vzít do ruky, je čistotná. Bude ideální společník k domu, žádná myška jí neuteče a ani jí nikdo neukradne. Našla domov v Benešově nad Ploučnicí.

Kassandra

fena dlouhosrstého německého ovčáka, byla dnes odchycena v Křešicích. Není čipovaná! Na krku měla obojek se známkou obce Jánská. Vrátila se ke svému majiteli z Děčína.

strana 1strana 2