Jdi na obsah Jdi na menu
 


nd2013-2

Našli domov 2013 - strana 2

strana 1, strana 3

Brenda

roční fenka křížence ovčáka, 63 cm. Byla údajně odchycena na hlavní silnici za Boleticemi v Děčíně 32. Byla bez obojku a nečipovaná. Museli jsme ji nejdříve vyčesat, měla ještě zbytky zimní srsti. Neuměla vůbec chodit na vodítku, ale rychle se učí, již druhý den jí to šlo. Byl to patrně pes, který vyrostl někde na zahradě u domu a nikam jinam se nedostal. Jinak je velmi hodná. Našla domov v Děčíně.

Muk

krásný, extrémně mazlivý kocourek, nalezený v ZŠ Vojanova v Děčín 8, kam se přitoulal. Možná se jen zaběhl, ale pokud si jej majitel nevyzvedne, bude pro svou povahu vhodný jak do bytu, tak k domečku se zahrádkou. Našel domov v Děčíně.

Rody

mohutný kříženec ovčáka, nalezený v Jiříkově. Je temperamentní a hodný, vše ho zajímá. Bude potřebovat dostatek pohybu. Rody je asi 5 let starý, výšku má 62 cm. Je to takový potřeštěnec. Pravděpodobně žil u domu a nikdo se mu nevěnoval. V kotci se mu nelíbí, demoluje pomalu boudu. Na vodítku lítá sem tam, vše ho strašně zajímá, i kde se co šustne. Byl by ideální na velký pozemek, kde si bude vládnout a běhat a zkoumat. Není agresivní, rád se mazlí, umí dobře hlídat. Vrátil se z adopce, protože není vhodný k ostatním domácím zvířatům. Našel domov v Karlových Varech.

Koudy

štěně křížence 2-3 měsíce, nalezené v obci Kunratice. Na krku měl modrozelený slabý popruhový obojek. Bude asi střední velikosti. Je to milé a příjemné štěně. Našel domov v Malém Březně.

Barbie

8 týdnů stará kočička, nalezená v parku v Děčíně I. Je hodná a mazlivá, byla nalezena ještě se sourozenci Kenem a Sávou. Našla domov v Děčíně.

Sára

roční krásná, velmi mazlivá a klidná kočička. Byla k nám dána při povodních, ale majitelka ji už nechce. Sára je příjemná a čistotná, bude ideální společnice do bytu. Má delší srst, o kterou bude nutno pečovat. Našla domov v Děčíně.

Mája

Mája je koťátko, nalezené na Krásnostudenecké ulici. Je hodná, bude bezva kamarádka do rodiny. Našla domov v Děčíně.

Max

krásný kříženec ovčáka, nalezený v Dolní Poustevně. Je veselý, hravý. Bude většího vzrůstu, nyní je mu něco kolem 4 měsíců. Našel domov v Tisé.

Ben

starý kříženec knírače, odchycený v Děčíně - Krásném Studenci. Je čipovaný, majitele známe, bohužel nemáme na něj kontakt. Pokud jej někdo znáte, upozorněte jej, prosím. Vrátil se k majiteli.

Bobík

malý knírač, neostříhaný, odchycený v Březinách pod mateřskou školkou u garáží. Na krku měl černý obojek s křiklavě oranžovým proužkem. K cizím je zprvu malinko nevrlý, ale bude v pohodě. Pravděpodobně se jen zaběhl. Kdo ho poznáte, prosím informujte nás. Vrátil se k majiteli.

Silva

4 roky stará čistokrevná fena španělského mastina. Majitelka jí z opravdu velmi vážných důvodů musela dát k nám. Silva je naprosto pohodová, až flegmatická fenka. K dětem je moc hodná, se psy nemá problém, nevadí jí ani ostatní domácí zvířata. Moc ráda se mazlí a bude velmi vděčná. Doporučujeme jí k domku se zahradou, může být ale i v bytě, nemusí denně běhat deset kilometrů.-)) Nejlépe k lidem, kteří mají s tímto impozantním a pohodovým plemenem zkušenosti. Našla domov v Děčíně.

Bronco

statný mladý labrador, nalezený na Sněžníku, kde se potuloval. Na krku měl černý kožený obojek. Není čipovaný, ani tetovaný. K lidem je mazel. Vrátil se zpět majiteli do SRN.

Meggie

fretka, barva tchořovitá a jsou jí 2 roky. Byla nalezena v Děčíně, ale vrácena z adopce, protože prý kouše. Je vhodná k někomu, kdo se chovem fretek aktivně zabývá a má s nimi zkušenosti. Našla domov v Ústí nad Labem.

Robo

krásný kocourek, nalezený v Březinách - Bechlejovicích. Je to veselý a hravý rarášek, ale také zároveň mazel. Bude vhodný do bytu i k domku se zahrádkou. Vrátil se zpět majiteli.

Sorbon

štěně křížence většího plemene 2-3 měsíce, váha 7 kg. Sorbona zanechali majitelé údajně v bytě na Ústecké ulici a odstěhovali se. Vše se prošetřuje, majitele známe. Našel domov v Libouchci.

Ferda

asi 4 roky starý kříženec jezevčíka, 34 cm. Byl nalezen a odchycen ve Šluknově. Je to velmi milý a přátelský pejsek, vděčný za pohlazení.Hodí se spíše k odrostlým dětem, ne k malým. Našel dmov v Děčíně.

Ariša

Ariša je krásná, zajímavě zbarvená kočička, nalezená v Děčíně III. Je to pravděpodobně kříženka siamky. Je hodná a klidná. Našla dmov v Děčíně.

Alexa

1 - 2 roky stará micina, nalezená v Děčíně i s čerstvě narozenými koťaty. Koťata našla domovy, mamina byla kastrovaná. Našla domov v Děčíně.

Sendy a Mia

Sendy a Mia jsou kočičí sestry, které hledají domov u hodných lidí. Byly nalezeny v Děčíně. Jejich zrzavý bráška se tu neohřál, je už v novém domově. Našly domov v Děčíně.

Lucka

roztomilé koťátko, nalezené na Masarykově náměstí. Je to kočička velmi mazlivá, vhodná do bytu. Našla domov v Děčíně.

koťata Alexy

banda měsíčních mimin od Alexy. Zatím prospívají a mají se k světu, k odběru budou cca za 4 týdny. Našla nové domovy.

Rony

štěndo křížence, 6 měsíců staré, které do útulku dal majitel. Zatím je Rony trošku vyjevený z nového prostředí, ale za chvilku se rozkouká a bude v pohodě. Našel domov v Chřibské.

Čiko

drobný kříženec čivavy, možná i toy teriéra, 4 - 5 let, výška  24 cm. Údajně byl nalezený přivázaný v lesoparku v Děčíně 6 u stromu. Je hodný a přátelský. Budeme rádi za každou informaci o původním vlastníkovi. Našel domov v Chomutově.

Lidka

Lidka je krásná mourovatá kočička. Odchovala koťátka a čeká na nový domov. Když přišla do útulku, byla nevraživá a nebyla moc zvyklá na lidi. U nás prošla mazlící převýchovou a stalo se z ní zlatíčko. Je hodná, klidná a čistotná. Bude kastrovaná. Hodí se do bytu, ale u domečku a hodných lidí by se jí také určitě líbilo. Našla domov v Děčíně.

Fleky

7měsíční kříženec. Byl adoptovaný z našeho útulku, ale 3 dny před skončením lhůty pěstounské péče byl vrácen zpět z finančních důvodů majitelky. Fleky jako štěně málem přišel díky úrazu o nohu, ale noha se zachránila, zůstala jen mírně vytočená. Flekymu to absolutně v životě nepřekáží, ba spíše naopak. Je velmi temperamentní, potřebuje pohyb. Byl v bytě, kde se choval čistotně, je to mazel a pohodář. Určitě by se mu líbilo i domku se zahradou, kde se pořádně vyřádí. Chodí i dobře na vodítku. Našel domov v Děčíně.

Xena

čistokrevná fenka bobtaila, která byla nalezena v Povrlech. Potřebuje pořádně vyčesat a vykoupat a bude z ní krasavice. Je to takové velké dobračisko. Snad se jen zaběhla. Vrátila se k majiteli.

Kokeš

mladý, zajímavý kříženec. Tělo má proporce jezevčíka, zbarvení a typ srsti má stejný jeko border kolie. Byl nalezený v Děčíně, přivázaný v parku u Hypernovy. Na krku měl zašlý černý obojek. Není čipovaný. Zatím se bojí a nechce moc komunikovat, je tu teprve chvilku. Vrátil se k majiteli.

Quentin

kocourek, 1 rok, nalezený v Děčíně. Je hodný a mazlivý. Našel domov v Děčíně.

Miky

4letý střední kříženec. Miky byl vrácen z adopce, protože bohužel teprve doma se ukázalo, že nemá rád děti. Doporučujeme ho do domečku se zahradou, k rodině bez dětí a k majiteli, který bude pro Mikyho autoritou. Našel domov v Děčíně.

Anita

fenka křížence labradora, 5-8 let, 55 cm, nalezená v Jiříkově. Do útulku přišla velmi zablešená, takže se musela hned vykoupat v antiparazitním šamponu. Při koupání byla naprosto v pohodě, byla ráda, že se jí ulevilo od blech. Na vodítku chodí bez problémů. Našla domov v Ústí nad Labem.

koťata od Lidky

druhá banda asi 4 týdny starých mimin od divoké kočky Lidky. K odběru budou cca za 4 týdny. Mamina je divoká, nelze ji osvojit, takže po kastraci bude vrácena tam, kde byla zvyklá žít. Koťata již našla všechna nové domovy.

Rena

si 10 let stará fenka křížence pudla. Byla nalezena v Benešově nad Ploučnicí. Vrátila se zpět k majitelce.

Ness

mladá kříženka, byla nalezena U Corza v Děčíně 3. Je pohodová a přátelská. Vrátila se zpět k majiteli.

Boris

krásný, opravdu statný německý ovčák, věk 2 roky, výška 70 cm. Byl odchycen na Kamenické ulici. Na krku měl ostnatý kovový obojek. Je přátelský, s lidmi nemá problém. Vrátil se zpět k majiteli.

Vilík

drobnější kříženec, nalezený cca před týdnem v Huntířově. Je to velmi veselý a hravý skřítek. Je vhodný do rodiny s dětmi. V kohoutku má 37 cm. Je mu 1 - 2 roky. Našel domov v Děčíně.

Ogar

asi 3 roky starý kastrovaný kocourek. Byl již v adopci, jeho pěstoun však odjel do ciziny, tak byl Ogar vrácen k nám. Je hodný a čistotný, ideální společník do bytu. Našel domov v Děčíně.

Bobeš

Bobeš je voříšek střední velikosti. Potuloval se po Markvarticích, kde byl polapen a dovezen k nám. Je klidný a hodný. Vrátil se zpět k majiteli z Markvartic.

Bad

Bad je krásný 1-2letý kříženec labradora, 54 cm. Byl přivezen z Jílového. Je velice milý a mazlivý. Vrátil se domů do Jílového.

Asian

krásné štěndo křížence knírače. Byl nalezen u Alberta na Kamenické ulici v Děčíně II. Na krku měl zelený pruhovaný obojek. Je to hravý a veselý pejsek, není čipovaný. Našel domov v Ústí n/L.

Pat

Pat je krásný, cca 2 měsíční kocourek, nalezený v Jílovém s bráškou Matem. Pat je mazel a neposedný rarášek, už umí na kočičí toaletu. Je vhodný do bytu. Našel domov v Děčíně.

Mat

Mat je bráška Pata, má stejnou veselou a neposednou povahu. I on chodí způsobně na kočičí toaletku. Hodí se do bytu. Našel domov v Děčíně.

Kvído

kocourek, nalezený v Nebočadech. Je hodný a mazlivý. Nový páníček musí počítat s tím, že jeho srst bude potřebovat péči. Našel domov v Roudnici nad Labem.

Matouš

roční kastrovaný kocourek. Byl nalezený v Kaštanové ulici v Děčíně. Je udržovaný, hodný a čistotný. Našel domov v Benešově nad Ploučnicí.

Lenny

Lenny je krásný, mladý pejsek, 1 rok, výška 55 cm, nalezený ve Šluknově. Do útulku přijel velmi zubožený. Měl zanedbanou srst plnou blech a klíšťat a od toho rozsáhlou kožní dermatitidu. Ihned byl převezen do veterinární ordinace, kde se mu musela dát slabounká sedace a postupně se ostříhal jak to šlo. Klíšťata byla odstraněna, Lenny byl odblešen a byla nasazena antibiotika na zhojení kůže. Po zhojení kůže se parádně dostříhá, při použití strojku by teď kůže krvácela. Lenny je kontaktní a přátelský pejsek, jak se dá do kupy, bude to opravdový krasavec. Našel domov v Kunraticích.

Danek

3 - 4 měsíce starý kocourek, nalezený v Děčíně. Je to správný hračička a rošťák, se kterým se určitě nebudete nudit. Našel domov v Děčíně.

Norpit

kříženec německého ovčáka, pes, 2 roky, výška 58 cm. Norpit byl přiveden na služebnu MP v Jílovém u Děčína. Norpit je velice aktivní pes. Na svém pánečkovi bude závislý. Umí i hlídat. Doporučujeme ho ke člověku, který bude mít velkou zahradu, nejlépe bez druhého psa a dětí. Našel domov v Ústí nad Labem.

Madla

7letá fenka křížence pudla, 34 cm, která má naprosto stejný osud jako Linda. V září se společně dostaly po náročném odchytu do útulku, obě prošly dlouhodobou léčbou. Vrácena byla s Lindou kvůli stejnému důvodu Našla domov v Děčíně.

Viki

statná fenka křížence zlatého retrívra, 5 let stará, která byla nalezená v Děčíně 32, přivázaná u odpadní čističky. Viki je takový obřík, dobře živená, jinak velice temperamentní a milá. Našla domov v Jiříkově.

Bohuš

krásný, mladý labrador, 7 let, výška 59 cm, nalezený v Huntířově. Je čipovaný a zaregistrovaný, majitelka z Prahy jej údajně před rokem darovala. Bohuš bude vhodný k fyzicky zdatnému pánečkovi, má velkou sílu. Je milý a mazlivý k lidem, ale ostatní psy vůbec nemusí. Doporučujeme ho na zahradu k domu, kde se pořádně vyběhá. Pro svou sílu spíše k odrostlým dětem. Našel domov v Děčíně.

Linda

8letá fenka křížence pudla, 37 cm. Je to milé a hodné stvoření. Byla adoptována společně s Madlou a po čtvrt roce, před vypršením lhůty pěstounské péče, byla společně s Madlou vrácena, protože prý nejsou čistotné v bytě. Nevíme, zda je to opravdu skutečný důvod, preventivně ji proto doporučujeme k domečku. Našla domov v Děčíně.

Pepík

mladý kříženec menšího vzrůstu, nalezený údajně na Kamenické ulici. Je to veselý kumpán do nepohody, hravý a temperamentní. Vrátil se ke svému majiteli z Děčína.

Tom

klasický voříšek, 3-4 roky, 40 cm, který se 2 dny zdržoval v Děčíně na Chlumu a zatím ho nikdo nepostrádá. Je to celkem klidné a přívětivé zvířátko. Momentálně je v léčbě s dermatitidou. Našel domov v Děčíně.

Čači

droboučká fenka, nalezená v Děčíně. Je hodná, ale na první kontakt malinko obezřetná. Jsou jí 1 - 2 roky, výška je 33 cm. Našla domov v Děčíně.

Oggy

jezevčík nebo jeho kříženec, pes, dle odhadu ve věku 2 - 3 roky, 30 cm. Oggy je velmi milý, klidný a přívětivý pejsek. Byl nalezen na Ústecké ulici, samozřejmě není čipovaný. Našel domov v Růžové.

Vesna

Vesna je půlroční fenka křížence labradora, nalezená v Děčíně 4 u známého lesního palouku pod ZOO. Nějaký dobrák ji tam zraněnou přivázal na pásku od kabelky. Vesna kulhá na zadní nohu, čeká jí podrobné vyšetření.  Vesna je po operaci kolene, na rtg se zjistila příčina kulhání, měla zlomené koleno. Teď ji čeká rekonvalescence. Našla nový domov v Děčíně.

Piškot

1 - 2 roky starý pinč nebo krysařík. Váží 3,5 kg. Chudinka byl nalezený v Malšovicích - Hliněné v příkopu u silnice. Má ošklivé traumatické poranění oka, oko se bude muset bohužel odstranit. Při veterinární prohlídce bylo zjištěno, že má i starší poranění levé nohy, je droboučký a křehký. Piškot je velmi milý a hodný. Našel nový domov v Děčíně u našeho ošetřovatele Jarina.

Helča

veselé, temperamentní štěně křížence, které bylo nalezeno a přivezeno z Benešova nad Ploučnicí. Je hodná, musí se naučit chodit na vodítku, to jí zatím moc nejde, ale to se jistě brzy změní. Našla nový domov v Děčíně.

Tango

přerostlý čivavák, věk 2 - 3 roky, nalezený na Kamenické u lesoparku. Pes byl nalezen údajně 12.9. a do útulku přivezen teprve 14.9. Pes není čipovaný a byl bez obojku. Nemá rád kočky. Hlídá si žrádlo a manipulaci moc nemusí, takže doporučujeme zkušenějšímu chovateli, který tohoto rozmazlence dokáže zpacifikovat. V útulku byl kastrován pro zklidnění nežádoucí agresivity. Našel domov v Litvínově.

Hugo

mladý labrador, odchycený v Děčíně na Ústecké ulici, kde bezprizorně pobíhal. Je hodný a mazlivý, má klasickou labradoří povahu. Není čipovaný a byl bez obojku. Vrátil se ke svému majiteli z Roztok - Povrlů.

Vlastík

drobný kříženec, pravděpodobně čivavy. Do útulku jej přivedl mladý muž s tím, že jej našel v Tržní ulici u popelnice. Neměl ale doklad totožnosti, tak si pro něj šel do auta. Samozřejmě ujel. Pokud někdo psa poznáte, děkujeme moc za informaci. SPZ a typ vozidla předáváme PČR. Vlastík našel domov v Praze 4.

Mark

statný kříženec, kterého přivezla z Benešova nad Ploučnicí MP. Na krku měl řetízkový obojek a kousek lana s karabinou. Vrátil se k majiteli.

Tery

starší fenka křížence, pravděpodobně dobrmana. Byla nalezena v Děčíně 32. Je čipovaná, ale čip není zaregistrovaný. Vrátila se k majiteli.

Richard

statný kocour, kterému, ač na to nevypadá, táhne dle majitelky odhadem cca na 15 let. Ta ho také našla. Je to extrémní mazel, který vítá a hlasitě se dožaduje pozornosti. Jeho majitelka těžce onemocněla a nemůže se o něj již postarat. Richard je temperamentní, miluje baštu a dává o sobě vždy vědět. Myslím se, že je určitě mladší, než uvedla majitelka, po fyzické stránce je to drak. Jediné, co si musí páneček hlídat, je změna značky krmení, ta mu moc nedělá dobře. Je kastrovaný, takže může být v bytě, ale volným pohybem na zahradě určitě nepohrdne. Našel domov v Plzni.

Alexa

krásná, 2 - 3 roky stará fenka křížence, přivezená ze záchytných kotců v Benešově nad Ploučnicí. Je milá, mazlivá. Kohoutková výška je 34 cm. Našla domov v Praze.

Mates

kříženec střední velikosti, nalezený v Lysé - Povrlech. Byl bez obojku, je trochu vykulený z nového prostředí. Je čipovaný, snad se majitele podaří dohledat a zkontaktovat. Vrátil se domů do Neštěmic.

Čikyna

3,5 roku stará fena křížence pasteveckého plemene. Její majitel se o ni bohužel nemůže postarat. Čikina je výborný hlídač, se samci se snese, ale v žádném případě není k dětem a nesnáší cyklisty, tak bude potřeba rodiny bez dětí a řádně s oploceným pozemkem. Je kastrovaná. Našla domov v Liberce.

Alan

pudlík, pes, nalezený 3. 4. 2013 na Kvádrberku v Děčíně 2. Momentálně je z nového prostředí trochu vyjukaný. Není tetovaný ani čipovaný. Je mu asi 5 let, 42 cm vysoký. Našel domov v České Lípě.

Eliška

statná kastrovaná fenka křížence jezevčíka, 2-3 roky, 32 cm, přivezená z Jiříkova, kde se údajně dlouhodobě potulovala. Eliška je hodná a milá. Našla domov v Benešově nad Ploučnicí.

Lobo

mladý kříženec, 3 roky, 43 cm, pravděpodobně bígla. Uvelebil se v Chrochvicích na cizí neoplocené zahradě na sluníčku a nechtělo se mu odejít. Je trošku plachý, ale odchytit se nechal. Jistě si rychle zvykne. Našel domov v Huntířově.

Bond

střapatý kříženec, kastrovaný pes, temperamentní povahy, věk 5 let, výška 29 cm. Přivedli jej spoluobčané, kteří ho údajně našli na Starém Městě 11. 2. 2013 u paneláku v Zelené ulici. Uvidíme, zda se o něj přihlásí majitel. Pokud psa někdo poznáte, budeme rádi. Bond má výšku 29 cm a je to mlaďas. Našel domov v Děčíně.

Brita

6 let stará fena německého ovčáka, nalezená v Děčíně. Majitel se odstěhoval neznámo kam a fenka se najednou objevila u Ovčího můstku v objektu bývalého ZPA. Je to mazel a pohodářka. Našla domov v Děčíně.

Kiki

vetší fenka křížence retrívra, odchycená v Markvarticích u Děčína. Je velmi klidná a hodná, na krku měla kožený obojek. Pravděpodobně je zvyklá na děti, velice pozitivně na ně reaguje Vrátila se k majitelům.

Axa

mladá fenka křížence německého ovčáka, nalezená v Benešově nad Ploučnicí. Axa se tam několik dnů pohybovala, její odchyt byl náročný, protože Axa je velmi vystrašená. Není agresivní, jak se seznámí, tak bude naprosto v pohodě. Vypadá to, že se jen někomu zaběhla a je dezorientovaná z cizího prostředí. Našla domov v České Lípě.

Brenda

Brenda je roční kříženec ovčáka, 60 cm, nalezená ve Starých Křečanech, kde se údajně dlouhou dobu pohybovala ve společnosti Arnolda. Brenda je hodná, ale na vodítku se jí moc nechce chodit, tváří se, jak když je unavená a dělá trochu komedie. Vrátila se též ke svým majitelům z Království u Šluknova.

Albín

Albín je krásný fretčí sameček, který pobíhal po silnici v Děčíně 4. Je hodný, kontaktní, když se vezme do ruky, nekouše. Našel domov v Dobrné.

Arnold

velmi statný kříženec ovčáka a možná dobrmana. I když je to takový obřík, je velmi klidný, na vodítku na malého pejska jen zaštěkal a nevšímal si ho. Jsou mu asi 4 roky, vysoký 70 cm. Momentálně je v léčbě se zánětem očí. Vyzvedla si ho majitelka z Království u Šluknova.

Art

krásný mladý kříženec německého ovčáka. Údajně byl nalezen na Starém Městě u zahrádkářské kolonie u kolejí. Je to statný, temperamentní a přátelský pejsek. Nebyl čipovaný a byl bez obojku. Našel nový domov v Děčíně.

Ronda

droboučká fenka křížence, nalezená také v Jiříkově. Je to ještě štěndo, bude droboučkého vzrůstu. Vrátila se zpět k majiteli.

Kelly

starší fena křížence knírače, nalezena 9. 1. 2013 v Dobkovicích, pravděpodobně po srážce s autem. Po prohlídce od vet. lákaře bylo zjištěno, že fenka má drobné oděrky, je naražená a byla i podchlazená. Hledáme majitele. Kelly je dle veterinářky 8 - 10 let. Teskní po pánečkovi, se kterým prožila kus života. Bude její majitel natolik slušný člověk, že si Kelly vyzvedne a ona u něj v klidu dožije? Kelly s námi stále moc nechce komunikovat, uzavřela se celému světu, který ji zradil. Na vodítku umí chodit způsobně, ale pokud by se pustila volně, utíkala by hledat svého pána. Hledáme dobrou duši, nejlépe staršího, klidného člověka, který jí vrátí radost ze života. Kelly je jinak velmi klidné stvoření, které skoro vůbec neštěká, nedělá nepořádek, nic neničí. Našla domov v České Lípě.

Fík

velký knírač nebo jeho kříženec, pes, 62 cm, který byl přivezen z Dolní Poustevny. Bude potřebovat dostatek pohybu na velkém pozemku, a protože je mladý, tak určitě i nějaký základní výcvik. Nový páneček musí počítat s pravidelnou péčí o srst. Našel domov v Děčíně.

Robin

pěkný kříženec ovčáka a labradora. Je mu 5 měsíců. Byl adoptovaný, pěstoun jej ale vrátil, údajně kvůli změně práce. Robin je hodný, bude potřebovat pohyb, kvalitní krmení a hlavně pánečka, který se mu bude věnovat. Našel domov v Děčíně.

strana 1strana 3