Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podpořte nás

 

účet u u České spořitelny, a.s. Praha, č.

19-921402389/0800, var. symbol:  3410142321

Platba z jiných zemí: č.ú.( IBAN):CZ54 0800 0000 1909 2140 2389
KÓD BANKY (BIC): GIBACZPX

(pokud přispíváte na konkrétní zvíře nebo účel, uveďte to do poznámky k převodu, prosím) nebo lze předat přímo v pokladně MěÚ Děčín či v Městském útulku v Děčíně III. V případě potřeby je možné uzavřít smlouvu o sponzorském daru, příp. vydat potvrzení o přijetí daru. Pokud přispíváte na konkrétního psa formou virtuální adopce, do poznámky k účtu uveďte jméno zvířete.

Budeme vděčni za kvalitní a kalorické  granulky řady Active a Energy, za granulky s vysokým obsahem masa, granule pro koťata a štěňata. Budeme rádi za kvalitní masové konzervy, kde je opravdové maso, budeme rádi za masové pamlsky, které naši hafani preferují (sušené maso, sušené uši, plíce, atd). Budeme také moc rádi za dezinfekční, mycí a čistící prostředky, úklidové pomůcky, lopatky na čištění kočičích toalet, fleecové deky, vitamíny, mikročipy. Jsme samozřejmě rádi za vše, co našim svěřencům darujete a předem moc a moc všem děkujeme!

Budeme velmi vděčni za  odblešovací a odčervovací prostředky, kyblíky na vodu, atd.), příp. fyzickou výpomoc (údržba areálu, venčení psů, péče o zvířata – např. stříhání, …atd.) – bližší informace poskytnou zaměstnanci útulku.

Psy v útulku lze podpořit i sponzorsky zakoupeným čipem zde 

Vypomoci můžete i venčením pejsků, bližší info a foto zde.