Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podpořte nás

 

účet u u České spořitelny, a.s. Praha, č.

19-921402389/0800, var. symbol:  3410142321

Platba z jiných zemí: č.ú.( IBAN):CZ54 0800 0000 1909 2140 2389
KÓD BANKY (BIC): GIBACZPX

(pokud přispíváte na konkrétní zvíře nebo účel, uveďte to do poznámky k převodu, prosím) nebo lze předat přímo v pokladně MěÚ Děčín či v Městském útulku v Děčíně III. V případě potřeby je možné uzavřít smlouvu o sponzorském daru, příp. vydat potvrzení o přijetí daru. Pokud přispíváte na konkrétního psa formou virtuální adopce, do poznámky k účtu uveďte jméno zvířete.

Momentálně v útulku potřebujeme vysokokalorické granulky řady Active a Energy, granule pro koťata a štěňata. Budeme také rádi za dezinfekční, dezinsekční, mycí a čistící prostředky, fleecové deky, vitamíny, mikročipy. Jsme samozřejmě rádi za vše, co našim svěřencům darujete a předem moc a moc všem děkujeme!

Uvítáme též věcnou podobu darů, (nerezové misky, odblešovací a odčervovací prostředky, desinfekční a čistící prostředky, hračky, krmení, pamlsky, kyblíky na vodu… atd.), příp. fyzickou výpomoc (sekání trávy, venčení psů, péče o zvířata – např. stříhání, …atd.) – bližší informace poskytnou zaměstnanci útulku.

Ze žrádla pro psy uvítáme granule těchto značek: Propesko, Royal Canin, Purina Proplan, Hills, K9, Calibra, Eukanuba, Pronature, Acana, případně konzervy. Pro štěňata uvítáme štěněcí granule a pro dospělé kromě normálních hlavně řadu Active, pro podvyživené psy na jejich rychlou rekondici.  Velmi vítané jsou též desinfekční prostředky (Savo, Chloramin, Incidur, aj.).

Z pochoutek pro psy naši hafani jednoznačně prefují sušené kusy masa, sušené uzené uši, sušené rybičky (jsou též výbornou pobídkou na výcvik), žvýkací želatinové kosti všech velikostí - s těmi se nejen dlouho zabaví žvýkáním, ale ještě si čistí zuby.

Psy v útulku lze podpořit i sponzorsky zakoupeným čipem zde 

Vypomoci můžete i venčením pejsků, bližší info a foto zde.