Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov 2014

Jonatán

Jonatán je roční, veselý a milý kříženec, 33 cm, nalezený v Děčíně 3 u Kocandy. Na krku měl modrý obojek s šátečkem. Není čipovaný. Pokud si ho nevyzvedne majitel, bude ideální k aktivní rodině a rozumným dětem. Je to mazel a hračička, se kterým se nebudete nudit. Našel domov v Ústí nad Labem.

Dan

mladičký jezevčík, 22 cm, 1 rok, odchycený na Starém Městě. Je mazlivý, temperamentní a kontaktní. Měl červený obojek, není čipovaný. Našel domov v Děčíně.

Rocky

Rocky je moc pěkný kříženec retrívra a leonbergera. Je to ještě štěně, je mu teprve 8 měsíců. Není to žádný prcek a ještě zmohutní. Na první kontak je pár vteřin opatrný, ale hned se rozkouká, hraje si a mazlí. Bude ideální parťák k domku se zahradou a do rodiny s rozumnými dětmi. Potřebuje výchovu, výcvik a aktivní majitele, kteří se mu budou věnovat. Své si ohlídá. Je vysoký 53 cm, během jednoho dne se rozkoukal, je vítací a mazlící, Má krásnou srst, kterou bude nutno udržovat. Našel domov v Děčíně.

Rocky 2

Rocky je fena křížence pitbula, necelý rok stará. Do útulku ji přivedla žena s tím, že fenu jí údajně zanechala na hlídání slečna, u které zná jen její křestní jméno a která se už neozývá. Rocky je hyperaktivní, potřebuje výchovu, výcvik a sportovní vyžití. Vrátila se zpět k majitelce.

Čert

Čert je mladý kříženec, 45 cm v kohoutku, nalezený údajně na Kamenické ulici. Moc přátelsky se při příjmu nechoval, ale k údajné nálezkyni byl velmi milý. Jsou mu 1 - 2 roky. Čert se v útulku však rychle adaptoval, je už veselý, hravý a mazlivý. Našel domov v Děčíně.

Dante

Dante je kříženec ovčáka menšího vzrůstu. Byl odchycen v Děčíně 3. Na krku měl červený kožený obojek s cvoky. Je čipován. Je temperamentní a zbrklý. Bylo zjištěno, že se jedná o Sašu z útulku Ústí nad Labem. Jsou mu asi 2 roky, má 47 cm. Vrátil se, protože pěstoun nezvládal jeho temperament. 8.1. Z Danteho se stal ostřílený pejsek, který je dětmi žádán na procházky, neb je to veselý a čiperný pejsek, který nezkazí žádnou legraci. Sice občas na cizí pejsky machruje, ale dá se zvládnout. Je to mladý, zdravý pejsek, nechápeme, proč je ještě u nás. Byl by ideální parťák k aktivnímu člověku s rozumnými dětmi a domkem se zahradou. Našel domov v České Kamenici.

Ema

Ema je asi 5 let stará fenka labradora, nalezena na Ústecké ulici v DC. Je pohodová a milá, prostě správná labradorka. Zatím se po ní, bohužel, nikdo neshání. Našla domov v Děčíně.

Vanda

Vanda je drobná fenka křížence ovčáka, odchycená v Děčíně 4. Je veselá a temperamentní, bude potřebovat dostatek pohybu, a hlavně vykrmit, protože je vyhublá. Našla domov v Děčíně.

Bonnie

Bonnie je asi 7 let stará fenka křížence, nalezená ve Šluknově, měří má 30 cm. Zpočátku je opatrnější, ale za chvilku je přátelská a mazlivá. Vrátila se zpět k majiteli do Šluknova.

Peggy

Peggy je asi 8 let stará, 30 cm vysoká fenka křížence. Byla nalezena ve Šluknově. Zpočátku je opatrná, potřebuje se seznámit. Neumí moc chodit na vodítku, takže po karanténě hned začneme trénovat chůzi na vodítku. Vrátila se zpět k majiteli do Šluknova.

Hardy

Hardy je asi 5 let starý kříženec, nalezený ve Šluknově, 40 cm. Má zanedbanou srst, takže ho čeká kadeřník. Je to kontaktní, přátelský a mazlivý pejsek. Vrátil se zpět k majiteli do Šluknova.

Red

Red je krásný, mohutný pes, pravděpodobně staford. Byl nalezen v Děčíně u Tesca. Je čipovaný, ale čip není v registru. Vrátil se zpět k majiteli.

Tim

kříženec jack russell teriéra. Jsou mu 1-2 roky. Tim je zpočátku nedůvěřivý k cizím lidem, jen se však rozkouká, stane se z něj bezvadný přítel a kamarád. Timeček vzhledem k svému plemeni potřebuje aktivního člověka, který by se mu věnoval, aby neměl čas na lumpárny. Je nerad doma sám, byl by proto ideální k někomu, kdo nechodí do práce, nejlépe k domečku se zahradou. S ostatními zvířaty je přátelský, byl zvyklý i na kočku. Našel nový domov v Děčíně.

Kešu

2 roky starý kříženec pinče, nalezený v Děčíně. Kešu byl vrácen z adopce, pěstouni jej nezvládli a čekají přírůstek do rodiny. Hledáme pánečka spravedlivého a s autoritou, který bude vědět, jak pracovat s Kešuem. S námi se hned mazlil při příchodu, dá se s ním vyjít v pohodě a velmi rád se i mazlí, ale v kotci je ze změny vystresovaný a nechápe, proč je zase zde. Bohužel, psů, u kterých jejich majitelé podcenili výchovu, je mnoho a končí v útulcích, ti slušní je přivedou alespoň osobně a snaží se s námi najít společně rodinu, kde ho zvládnou. To není bohužel případ Kešua, kterého jeho majitel nevychoval a poté ho vykopl na ulici, ze které se dostal k nám. Je ho škoda, protože v jádru je to pes s velkým srdcem, ale zatím, bohužel, neměl štěstí. 14.2. Kešu je naprosto v pohodě, venčí se ve smečce, zcela bez problémů s ostatními pejsky. Chodí na procházky s odrostlými dětmi a je vděčný za pohlazení. Pokud půjde do nového domova, stačí mu nastavit pravidla a být důsledný. Když bude rozmazlován, naroste mu sebevědomí. Našel domov v Lounech.

Dášenka

Dášenka je 4 roky stará fenka křížence knírače, nalezená v Děčíně, 41 cm vysoká. Je velmi zanedbaná, ze srsti měla těle deku a zapáchala, proto jsme ji ostříhali. Je trochu bázlivá a neumí chodit na vodítku. Čeká nás mnoho práce se srovnáním jejího psychického a fyzického stavu, aby mohla jít do nové rodiny. 14.2. Dášenka dělá pokroky, již se trochu v kotci osmělila. Díky naší pečlivé a dlouholeté venčitelce Alžbětce, která si jí bere na procházky, už chodí na vodítku a socializuje se. 13.4. Dášenka už pravidelně chodí na procházky, její plachost se moc zlepšila. Bude ideální ke klidnému staršímu člověku. Našla domov v České Lípě.

Artur

Artur je velmi pěkný max. rok starý pejsek, kříženec labradora a ovčáka. Byl nalezen na Jalůvčí v Drážďanské ulici, kde ležel před vraty jednoho domu. Nešlapal na přední nohu, tak byl ihned odvezen na vyšetření. U Artura byla zjištěna velice komplikovaná zlomenina přední nožičky. Artur byl operován. Po operaci je druhý den, zatím v klidovém režimu. Doufáme, že se mu nožičku podaří zachránit. Operace i další následná péče a léčba bude finančně nákladná, proto byl zařazen i do virtuální adopce. Artur je mladý, velice hodný a odevzdaný pejsek, dali jsme mu šanci a budeme dělat maximum, aby toto štěně prožilo krásný, plnohodnotný život. Našel domov v Mimoni.

Šotek

Šotek je drobný, asi 4 - 5 let starý kříženec. Šotek je hodný, klidný, rád se mazlí. Výšku má 25 cm. Po léčbě dermatitidy, způsobené pokousáním od blech, Šotek už krásně zarostl a může jít zlobit k novému pánečkovi. Je velmi temperamentní, občas lumpačí, když si snaží hlídat misku. Jinak je to velmi milý, hodný a veselý psík. Bude ideální k aktivním lidem jak do bytu, tak i do domečku. Je čistotný, jen se musí hlídat, aby nechytl blešky. Našel domov v České Lípy.

Fugas

starší čistokrevný labrador, věk 8 let, výška 58 cm, odchycený v Ruské ulici v Děčíně 4. Na krku měl šedý obojek se vzorkem tlapiček. Čip nebyl nalezen. Je hodný, stýská se mu. 8.1. Fugas je takový správný labradoří kašpárek. Jak dostane vodítko, hned ho čapne a vede si venčitele sám, nebo se chce přetahovat. Je velmi temperamentní a má rád procházky, potřebuje ale fyzicky zdatného pánečka a výcvik, má sílu. Moc rád se mazlí a musí se mu hlídat figura, je stále při chuti. Je to bezproblémový pejsek. Našel domov v Krásné Lípě.

Matýsek

Matýsek je zajímavý kříženec, prakticky ještě štěně. Matýska přivezla MP, někdo ho nechal uvázaného u rozpadlé plechové chaty. Je veselý a přátelský, bude dobrý kamarád na lumpárny. Je střední velikosti. Našel domov v Růžové.

Hermína

Hermína je mladá samička fretky, nalezená v Bynově, v ulici Na Pěšině. Je hodná a mírná, v pohodě se s ní dá manipulovat. Našla nový domov v Děčíně.

Ari

Ari je velmi pěkná roční kočička. Byla již v adopci, ale nesnesla se údajně s druhým kocourem. Je milá, mazlivá, čistotná a kastrovaná. Co si víc přát, prostě ideální společnice! Našla nový domov v Děčíně.

Sally

Sally je droboučká fenka labradora, která byla odchycena v Březinách. Pobíhala zmateně s přivázaným dlouhým řetězem kolem krku po vozovce sem a tam. Sally je velmi temperamentní a přátelská. Vrátila se zpět k majiteli.

Dan

Dan byl 14letý kříženec malého vzrůstu. Bohužel se domova nedočkal a tiše a náhle zemřel v útulku.

Bobo

kříženec ovčáka, nalezený ve Šluknově. Jsou mu asi 4 roky, výšku má 51 cm. Je to pohodový a mazlivý chlapík, má rád pamlsky, takže se s ním bude dobře pracovat. Bobo chodí na procházky s dětmi, má rád pohyb a rád si hraje. Našel domov v Bynovci.

Max

Max je krásný, mladý kříženec jezevčíka, 3 roky, nalezený v Benešově nad Ploučnicí. Není čipovaný a byl bez obojku. Zatím se bojí, ale dá se vzít do náruče, nekouše. Bojí se vodítka a moc na něm neumí chodit. Našel nový domov v Litoměřicích.

Bruno

Bruno je pěkné štěně křížence, odchycené ve Velké Bukovině. I on je milý a hodný, neumí chodit na vodítku. Je mu 9 - 10 měsíců. Našel nový domov v České Kamenici.

Ella

Ella je pěkná fenka, štěně křížence, 9 – 10 měsíců stará, odchycená společně s Růženou a Brunem ve Velké Bukovině. Je hodná, neumí chodit na vodítku. Našla nový domov v Janovicích.

Stafinka

Stafinka je mladá fenka křížence staforda, odchycená na Dělnické ulici, kde se údajně déle potulovala. Není čipovaná. Je mazlivá a přítulná. Našla nový domov v Děčíně.

Dorka

Dorka je velmi pěkná fenka boxera, odchycená společně s Brumlou v Kytlicích. Hárá. Na krku měla kovový polostahovák se zeleným popruhem. I ona je velmi přátelská, klasická boxeří povaha. Vrátila se k majiteli do Polevska.

Tonda

je krásný, mladý kříženec, odchycený společně s Dorkou v Kytlicích. Je milý a hodný. Na krku měl elektronický obojek. Vrátil se k majiteli do Janova.

Brumla

Tonda je kříženec větší velikosti, odchycený v Krásném Studenci nad konečnou autobusové linky. Je to mladý, silný pes, kterému se vzbouřily hormony a zlákala ho háravá fena. Vrátil se k majiteli do Polevska.

Žužla

2 - 3 měsíce staré štěně křížence, nalezeného v Děčíně 6. Je milý a mazlivý pes. Našel nový domov v Chebu.

Bak

starší německý ovčák, odchycený na Masarykově náměstí v Děčíně 4. Je hodný, chodí špatně na zadní nohy. Výšku má 70 cm a je mu 8 - 10 let. Bak je úžasné zlatíčko, když byl mladý, muselo to být nádherné zvíře. Má bezva povahu, není agresivní, rád se mazlí a miluje dobrůtky. Chůze se trošku zlepšila, zvládá v pohodě i delší procházky. Bohužel se objevila mrtvice a selhání ledvin, navíc podezření na leukemii. Bak byl uspán 25. 3. 2014

Patrik

Patrik je krásný kocourek, nalezený v Krásném Studenci. Je to klidné, milé a přívětivé zvíře. Je čistotný, bude ideální kamarád do bytu. Bohužel měl FIP, takže byl uspán.

Růžena

Růžena je pěkná fenka křížence střední velikosti, 1 rok stará, která byla odchycena ve Velké Bukovině společně s Ellou a Brunem. Je milá a hodná, neumí ale moc chodit na vodítku. Našla domov v České Kamenici.

Dášenka

starší fenka křížence jezevčíka, 8 - 10 let, 30 cm, nalezená v Dolním Podluží. Byla hodně vyhublá. Odešla do psího nebe, nového domova se nedočkala. :-(

Amorek

Amorek je pěkný kříženec maltézského psíka. Byl nalezen v Těchlovicích, kde ho srazilo auto. Na sobě měl slabé zelené kšírky. Vrátil se k majitelům do Malé Bukoviny.

Filip

2 roky starý jezevčík, kastrovaný pes. Je to velmi hlasitý a temperamentní chlapík, který si štěkáním vyžaduje pozornost majitele. I když je kastrovaný, má tendence v budově značkovat. Bude ideální parťák k domečku se zahradou, kterou ošéfuje a každé šustnutí zahlásí. Určitě by se uplatnil i pro lovecký výcvik. S pejsky je celkem snášenlivý. Na procházkách se chová také způsobně. Našel domov v Nové Pace.

Marley (Jack)

je velmi pěkný, 7měsíční pitbul, nalezený v Krásnostudenecké ulici, kde se údajně zdržoval 4 dny. Na krku měl široký kožený obojek. Není čipovaný. K lidem je pohodový. Pokud se nepřihlásí jeho majitel, půjde do adopce k člověku, který má s tímto plemenem zkušenosti a poskytne mu dostatek výcviku a práce. 5. 3. 2014: bylo zjištěno, že pes se jmenuje vlastním jménem Marley, je mu 7 měsíců a pochází z Liberce. Našel domov v Děčíně.

Milka

Milka je velmi hezká a příjemná fenka křížence jezevčíka, nalezená společně s Iškou v Rybništi. Měří 33 cm, podle zubů jí odhaduji na 1 - 2 roky. Je to moc klidná a milá fenka. Našla domov v Krásné Lípě.

Ryn

1 rok, 65 cm, statný kříženec německého ovčáka, nalezený na Kamenické ulici. Zatím se trochu bojí, ale není agresivní. Už se trošku zlepšil, mazlí se. Na pánečkovi bude závislý. Začíná už i hlídat. Našel domov v Neštěmicích.

Iška

Iška je pěkná fenka křížence jezevčíka, nalezená společně s Milkou v Rybništi. Na krku měla bleděmodrý, starý popruhový obojek. Je hodná a příjemná. Měří 32 cm, věk odhaduji do 3 let. Našla domov ve Valkeřicích.

Ari

Ari je velmi pěkná, necelý rok stará kočička, kterou zanechal majitel v bytě a odstěhoval se. Je čistotná, bude vhodná do bytu. Našla domov v Děčíně.

Čert

Čert je asi 3 měsíce starý kocourek, nalezený společně se svými sourozenci v kožené brašně u garáží v ulici Vítězství, v Děčíně 32. Je hodný a mazlivý. Našel domov v Libouchci.

Alžběta

Alžběta je krásná, asi 3 měsíce stará kočička, nalezená se svými sourozenci v kožené brašně u garáží v ulici Vítězství - Děčín 32. Je hodná a mazlivá. Našla domov v Děčíně.

Arabela

Arabela je krásná, asi 3 měsíce stará kočička, nalezená se svými sourozenci v kožené brašně u garáží v ulici Vítězství - Děčín 32. Je hodná a mazlivá. Našla domov v Děčíně.

Sarah

Sarah je roční kříženka teriéra, 43 cm, nalezená v Děčíně. Je velmi temperamentní, potřebuje dostatek pohybu a hlavně výcvik a výchovu. Byla v pěstounské péči, ale asi jim utekla a pěstouni nereagují. Vracet se jim nebude a vzhledem k porušení smlouvy od nás už nedostanou ani chlup! Našla domov vPovrlech.

Lída

Lída byla hlášena jako bezprizorní koťátko před školou na Kamenické ulici, Po přijetí do útulku se ale z Lídy vyklubala velice statná, dobře živená a dospělá kočka. Pokud ji majitel hledá, je u nás. Našla domov v Malé Bukovině.

Spock

kříženec jezevčíka, 8 let, výška 28 cm, údajně nalezený v Děčíně na Ústecké ulici. Moc se nám to ale nezdá, pokud ho někdo poznáte, budeme rádi za pomoc při hledání majitele. Nemusí být z Děčína, ale i z okolních blízkých obcí. Byl ze zdravotních důvodů kastrovaný. 8.1. Spock je správný psí dědula. Ač má tlamku šedivou, umí běhat jako tryskomyš. Moc rád se mazlí a je to pěkný komediant. Moc mu chutná a umí pěkně žebrat. Nechá se rád drbat na bříšku a miluje tulení. S pejsky je nekonfliktní, holky miluje a pejsky toleruje. Moc bychom si přáli, aby našel domov, je hodný a moc milý. Našel domov v Děčíně.

Kamil

Kamil je kříženec kokříka, nalezený u železničního mostu v Děčíně - Přípeři. Na krku měl starší, hnědý, kožený obojek. Je hodný a zatím malinko vyplašený. Vrátil se domů k majiteli.

Fixa

Fixa je asi 4 - 5 měsíců stará kočička, odchycená v Boleticích. Chvilku byla opatrná, ale i když se tváří při focení jako čertisko, když ji pohladíte, začne vrnět a užívat si to. Je čistotná, bude dobrá společnice k domečku se zahrádkou, kterou náležitě ochrání před útoky myší. Našla domov v Děčíně.

Rosťa

krásný kříženec střední velikosti, nalezený v Myslbekově ulici v Děčíně 1. Byl bez obojku a není čipovaný. Je to ještě štěně, odhadem do 6 měsíců věku. Vrátil se zpět ke svému majiteli z Děčína.

Čenda

kříženec střední velikosti, 4 roky, 40 cm, který byl společně s Sharon nalezený v Dobkovicích. Na první okamžik je malinko opatrný, ale za chvilinku je kamarád a hned se mazlí. 8.1. Z opatrného Čendy se stal veselý a vítací skřítek. Na vodítku už umí bezva chodit, denně lítá s dětmi po procházkách. Je hodně temperamentní, bystrý a pozorný. Hlásí, kde se co šustne. Byl by výborný k domečku se zahradou, který by bez problémů uhlídal, ač je malinký. Moc rád se mazlí. Na vodítku pouští na ostatní pejsky hrůzu, ale jak se pustí do smečky, je ten nenejmenší a dělá, že tam není. Našel domov v Ústí nad Labem.

Rex

pěkný německý ovčák, 5 - 8 let, 58 cm, nalezený v Jiřetíně pod Jedlovou. Je přátelský a pohodový. 8.1. Rex je velmi temperamentní a bystrý, rád se pomazlí, ale má i svou hlavu. Když se mu něco nelíbí, ozve se. Je to dobrý hlídač, který bude rád za volný pohyb a za svěřený úkol. V kotci se mu moc nelíbí. Na procházky chodí s dospělými a bez problémů. Je to dobrý hlídač, který bude rád za volný pohyb a za svěřený úkol. V kotci se mu moc nelíbí. Na procházky chodí s dospělými a bez problémů. Našel domov v Libouchci.

Havranka

štěně křížence, fena, nalezená v Děčíně 1. Je hodná a milá, klasické štěně. Během pár dnů nám přibylo těch štěňátek nějak moc. Našla domov v Litoměřicích.

Lucius

štěně křížence, nalezené v Děčíně 4. Je to veselý skřítek. Jsou mu 3 - 4 měsíce, bude středního vzrůstu. Má krátkou srst, bude vhodný do bytu. Našel domov v Děčíně.

Simba

štěně většího křížence, nalezené v parku u ZŠ Máchovo náměstí. Je to klasické mimčo, které vyžaduje pozornost. Bude větší velikosti. Je to fena. Našla domov v Ústí nad Labem.

Mourek

krásné kotě, nalezené v Zelené ulici, v Děčíně 3. Je to veselé, hravé a velmi milé kotě. Našel domov v Děčíně.

 Oliver

krásné štěně křížence, nalezené v Děčíně 6 u popelnic. Počítáme, že bude středního, možná většího vzrůstu. Našel nový domov v Děčíně.

 Matylda

asi 7 let stará fenka křížence malé velikosti. Byla nalezena u ZŠ v Chrochvicích. Na mléčné žláze má velký nádor. Pokud si ji majitel nevyzvedne, je zcela jasné, proč se jí v tomto stavu zbavil. Jestli ji někdo poznáte, budeme rádi za každé info o jejím majiteli. 14.2. Matyldě byl nádor na mléčné žláze odoperován, rekonvalescence zatím probíhá bez problémů. Matylda je velice mazlivé a přátelské zvíře, bude to bezva společnice na mazlení a procházky, neb je docela temperamentní. Našla nový domov v Děčíně.

 Ellie

krásná čubinka, štěndo křížence labradora. Je to stoprocentně sestra Olivera. Dal ji do útulku majitel, protože mu náhle změnili zaměstnání a on chce, aby se Ellii někdo aktivně věnoval a nestrádala samotou. Ellinku našel, když jí bylo 6 týdnů. Ellie jsou nyní 2 měsíce. Je to klasické a hravé štěně. Našla nový domov v Děčíně.

 Ellie

krásná čubinka, štěndo křížence labradora. Je to stoprocentně sestra Olivera. Dal ji do útulku majitel, protože mu náhle změnili zaměstnání a on chce, aby se Ellii někdo aktivně věnoval a nestrádala samotou. Ellinku našel, když jí bylo 6 týdnů. Ellie jsou nyní 2 měsíce. Je to klasické a hravé štěně. Našla nový domov v Děčíně.

 Naomi

2 roky stará fenka bígla, 40 cm, nalezená v Děčíně u Tesca. Je milá a hodná, temperamentní. Není čipovaná ani tetovaná, hárá. Našla nový domov v Rybništi.

 Orinka

krásná hnědá fenka labradora, nalezená v Kytlicích. Není čipovaná ani tetovaná. Na krku měla popruhový pestrý obojek. Je to velmi milá a přátelská fenka. Vrátila se k majiteli do Svoru u ČL.

 Majda

asi 2 roky stará kočička, nalezená v Děčíně 32. Je hodná, jen jen trošku vykulená z nového prostředí. Byla vrácena po kastraci zpět na místo odchytu. V kleci byla ve stresu a nechtěla žrát, byla zvyklá žít volně.

 Pinďa

Pinďa je mladý, roční kříženec labradora, nalezený v Dolním Podluží. Výšku má 44 cm. Pinďa si musel prožít něco hodně ošklivého, je ustrašený, bojí se lidí. Pinďa se během dvou dnů rozkoukal, je to velmi temperamentní, mazlivý a hravý pejsek, bude ideální společník k domku se zahradou. Našel nový domov ve Cvikově.

 Macíček

asi 5 let starý kocourek, nalezený v Želenicích. Je to opravdu pan kocour. Je velmi klidný, rozvážný a velký mazel. Je čistotný. Bude ideální kamarád do bytu. Macíčka je opravdu kus chlapa, má nyní 6 kg, takže by potřeboval trošku dietku. Vrátil se ke své majitelce, která ho přes 1/2 roku postrádala.

 Kačka

fenka labradora, nalezená v Mánesově ulici - Děčíně 6. Byla bez obojku a není čipovaná. Je to moc milé a hodné zvíře. Vrátila se ke své majitelce.

 Stan

Stan je asi 8 měsíců starý kocourek. Do útulku přišel nemocný, je ale již zdravý a chce do nového domova. Je čistotný, bude vhodný do bytu i k domečku. Našel domov v Děčíně.

 Filip

8 měsíců starý kříženec střední velikosti. Byl vrácen z pěstounské péče, protože bohužel přišel o pánečka. Do útulku přišel jako malé štěně, je to mimino z úvodní strany našeho FCB. Takový krasavec z něj vyrostl. Je hodný a milý, byl zvyklý v bytě. Našel domov v Děčíně.

 Perla

Perla je fenka křížence, 2-3 měsíce stará. Byla přinesena na služebnu PČR v Děčíně. Perla bude většího vzrůstu, takže bude potřebovat velmi kvalitní krmení. Má klasické štěněcí chování, nebojí se. Našla domov v Libouchci.

 Alma

fenka křížence ovčáka, 5, 50 cm, odchycená v Malšovicích. Na krku měla kovový obojek. Je trošku vykulená. Snad se najde její majitel. Našla domov v Jílovém.

 Kyra

Kyra je 3 měsíce stará fenka křížence německého ovčáka. Byla vrácena z adopce kvůli změně rodinných poměrů. Kyra je jedním ze štěňat, které někdo odložil ve Šluknově v lese. Bude většího vzrůstu a bude potřebovat kvalitní krmivo pro zdárný růst. Bude vhodná pro aktivního, tpělivého člověka a k výcviku, který potřebuje. Našla domov v Dolních Křečanech.

 Vašík

Vašík je krásný, asi 5 měsíců starý kocourek. Byl již v adopci, ale byl vrácen kvůli alergii dítěte na srst. Vašík je mazlivý, hodný a čistotný. Bude ideální do bytu. Našel domov v Děčíně.

 Fin

Fin je mladý kříženec střední velikosti, 1 - 2 roky. Nějaký dobrák ho nechal přivázaného u Hypernovy. Není čipovaný. Fin se zpočátku bál, ze stresu se pomočil a měl snahu kousnout.17.10. Fin si již zvykl, s námi je v klidu, ale s cizími lidmi mu to bude chvilinku trvat. Hlídá si misku, takže ho doporučujeme do rodiny bez malých dětí. Nejlépe by mu bylo u domku se zahradou. 8.1. Fin je už pohodový pes, jen žrádlo si někdy hlídá. Je rád, když se mu někdo věnuje. Denně chodí na procházky, už nemá problém s vodítkem. S fenkou je v pohodě a některých pejsků si nevšímá. Bude ideální k dospělým klidným lidem, nejlépe k domečku, ale v bytě si také zvykne. Zvládne ho i starší člověk. Našel domov v Dobkovicích.

 Bora

štěně, 2 - 3 měsíce, fenka křížence, nalezená na chodníku u restaurace na Kamenické ulici. Na krku měla slabý modrý popruhový obojek. Je hodná a milá. Našla domov v Týnu nad Vltavou.

 Mina

Mína je velmi hodná a milá kočička, do stáří 1 roku. Je zvyklá na písek. Byla odchycena na Ústecké ulici, kde kličkovala mezi auty. Byla pravděpodobně zvyklá žít v bytě. Našla domov v Děčíně.

Vigo

Vigo je pěkné štěně křížence labradora, údajně nalezené na Teplické ulici. Vyzvedl si ho majitel.

Artur

krásné štěně jezevčíka, nalezené v podvečer u popelnice v Bynově u Dukly. Byl bez obojku a jiného označení. Je začervený, takže bude nutno několikrát přeodčervit a má pravděpodobně ušní svrab. Našel domov v Martiněvsi.

Piškot

kříženec, 4 roky, 40 cm, nalezený v Jiříkově. Byl hodně zablešený, tak prošel antiparazitní koupelí. Je trošku vyděšený, ale po koupeli už vrtí ocáskem, takže to nebude žádný trhač. 8.1. Piškot se dostává do formy, rozkoukal se, i když občas ještě zaváhá. Velmi rád se mazlí a chodí s dětmi na procházky. Je to celkem klidný a bezproblémový pejsek. Byl pravděpodobně u domku, ale v bytě by si také zvykl a určitě by se mu tam líbilo. Doporučujeme ho k rozumným, odrostlým dětem. Našel nový domov ve Staré Olešce.

Betynka

fenka křížence střední velikosti. Její majitel bohužel zemřel, tak se Betynka ocitla u nás. Má 52 cm a je jí cca 5 let. Byla zvyklá u domu se zahradou. Výcvik nemá, ale je to výborný hlídač, který ochrání i svého majitele. Na něm bude hodně závislá. Doporučujeme ji do klidné společnosti, k dětem spíše ne. Nejlépe k člověku, který je sám a kterému bude dělat Betynka společnost a ochránce. Betynka je k cizím zatím odtažitá, momentálně tápe, kde se nachází. Sama k člověku nepřijde, ale dá se s ní v klidu vyjít. Na svého pána si ale rychle zvykne.Betynka si velmi dobře zvykla, chodí na procházky s venčiteli. Miluje pohyb, je to temperamentní šídlo. Našla nový domov v Litvínově.

Oliva

pěkná, statná fena německého ovčáka, 7-8 let. Údajně se 2 dny pohybovala u Labe v okolí Nerudovy ulice. Na krku měla třířadý kovový obojek. Je hodná a příjemná a vhodná k dětem. Cizí psy moc nemusí. Dobře hlídá. Našla nový domov ve Verneřicích.

Marika

fenka křížence belgického ovčáka, 4 roky, 43 cm, nalezená v Děčíně v Obloukové ulicic. Je temperamentní a hodná. Není čipovaná. Našla nový domov v Krupce.

Marco

velmi pěkný mladý kříženec pudla, 2 - 3 roky, 40 cm, nalezený v Děčíně u Východního nádraží. Není čipovaný a byl bez obojku. Našel nový domov v Děčíně.

Kuba

krásný kocourek, nalezený u Labe v Děčíně 3. Je to mazel a pohodář. Našel domov v Děčíně.

Tomík

pěkný a milý labrador, odchycený v Jílovém. Neměl obojek a není čipovaný. Vrátil se k majiteli do Jílového.

Pepin

pes borderkolie, věk 3 roky, výška 51 cm. Byl to pes pravděpodobně někde na statku u zvířat. Byl vykoupán a vyčesán, nový páneček bude muset pečovat o srst. Byl odchycený v Malšovicích. Není čipovaný, ani tetovaný a byl bez obojku. Je hodný a milý. Našel domov v Růžové.