Jdi na obsah Jdi na menu
 


Virtuální adopce


 
Často nás oslovují lidé, kteří z různých vážných důvodů nemohou mít vlastního pejska a chtějí pomoci nějakou formou těm, kteří to v útulku nejvíce potřebují.

Jedná se především o pejsky staré, handicapované, pejsky, kteří potřebují vzhledem ke svému zdravotnímu stavu dlouhodobě užívat léky či speciální krmivo. Patří sem také zvířata, která v útulku pobývají již delší dobu a péče o ně stojí nemalou finanční částku, případně zvířata, která nutně potřebují operaci. Řešením této situace není utrácení zvířat, neboť za stav a danou situaci, do které se dostala, je zodpovědný člověk, který je zavrhl a zbavil se jich vyhozením na pospas osudu.

Nyní nabízíme možnost u pejska, kterého zařadíme do programu virtuální adopce do doby, než se mu podaří najít nový domov, podpořit finanční či materiální pomocí. Díky tomu lze poskytnout péči více takovým adeptům, kteří ji nutně potřebují. Každé, byť i malé pomoci, si velmi ceníme.

Pokud se rozhodnete jakoukoliv formou pejska v tomto programu podpořit převodem na účet, stačí jen následující:

- uvést vždy jméno konkrétního zvířete v programu do poznámky v účtu
- uvést formu daru (včetně ceny) či konkrétní finanční částky
- souhlasit se zveřejněním vašeho jména (příp. dalších údajů dle dohody)
- v případě, že se vámi vybrané zvíře umístí, případně vzhledem ke zhoršení stavu bude muset být provedena jeho euthanasie, či zvíře uhyne, souhlasit s disponováním daru pro jiné zvíře v programu (lze si vybrat konkrétního náhradníka či ponechat posouzení a výběr zvířete na nás).

Pošlete na účet  19-921402389/0800, var. symbol:  3410142321 s poznámkou jména zvířete, na které dar posíláte.

Kromě převodu na účet lze peníze předat i osobně na útulku.

Po obdržení daru vaši pomoc zveřejníme u fotografie konkrétního zvířete na Facebooku.

Zájemci o virtuální adopci se s námi mohou dohodnout formou e-mailu: utulek@mmdecin.cz , telefonicky na čísle: 605 801 617.

Aktuální psy vhodné k virtuální adopci najdete zde na našem Facebooku.